درباره ما

معرفی شرکت بازرگانی حبیب اصولی شجاعی

شرکت بازرگانی حبیب اصولی شجاعی با بیش از 10 سال سابقه فعالیت و با کارت حق العمل کاری و کارگزار رسمی گمرکی ایران، دارای نمایندگی های فعال در منطقه آزاد ارس-استانبول- تهران- تبریز- بندرعباس مفتخر است در زمینه ترخیص کالا، حمل ونقل بین المللی، واردات و صادرات، ثبت سفارش کالا، تعیین تعرفه و ارزش- اخذ استانداردها و مجوزها، مشاوره رایگان و کلیه خدمات گمرکی و حمل ونقل در خدمت شما تجار بازرگانان و همکاران گرامی باشد.

شرکت حمل ونقل بین‌المللی و تجارت ینی یولار لوجستیک واقع در آتا شهر استانبول، با مدیریت حبیب اصولی شجاعی، و  هدف اصلی خرید و حمل بار جاده‌ای بین‌المللی به اروپا و آسیا آماده ارائه خدمات به تجار و بازرگانان می‌باشد. سرویس های با کیفیت و ایمن، بهره مندی از تکنولوژی پیشرفته، یاری دهنده ما در رسیدن به هدف پیشتازی در عرصه بین المللی است.

شرکت حمل و نقل بین المللی خط تجارت نوین ایرانیان  در سال 1394، با کسب پروانه فعالیت به شماره 51323/11 از سازمان “راهداری و حمل و نقل جاده ای” بوسیله تعدادی از مدیران باسابقه و صاحب نظران در عرصه صنعت حمل و نقل کالا و بازرگانی، با شعار تغییر و نوآوری در حمل کالا و با چشم انداز توسعه و ایجاد هلدینگ بزرگ حمل و نقل بین المللی  و کسب رضایت مشتریان ، کارکنان اداری و سهامداران در شهر تهران به ثبت رسیده است .

مزیت رقابتی ارزش های قابل ارائه یک شرکت به مشتریانش است، و شامل مجموعه عوامل یا توانمندی هایی است که همواره شرکت را به نشان دادن عملکردی بهتر از رقبا قادر می سازد.

  • نیروی انسانی متخصص (کلیه کارکنان دانش آموخته های دانشگاه های سراسری کشور با رتبه کارشناسی ارشد، مشاوران حقوقی مناسب در قانون های امور گمرکی، تسلط به روز بر بخشنامه ها و فرایندهای کمرگی، کمیسیون بدوی –تجدید نظر
  • دارای نمایندگی در اکثر نقاط ایران و شهرهای استانبول ترکیه، باکو جمهوری آذربایجان، گوانجو چین، دبی امارات، کرکوک عراق، مسکو روسیه، اکتاو قزاقستان، سئول و پوسان کره جنوبی
  • دارای ناوگان حمل و نقل داخلی به عنوان carrier و استفاده مناسب از ظرفیت های ناوگان کشور ترکیه
  • مزیت های رقابتی جهت کاهش هزینه های ترخیص در مناطق ازاد و مناطق محروم و استفاده از معافیت های لازم
  • دارای انبارهای اختصاصی و سردخانه در منطقه ازاد ارس و در محدوده گمرک